DOTÁCIE Z BRATISLAVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA 2023

ĎAKUJEME BRATISLAVSKÉMU SAMOSPRÁVNEMU KRAJU ZA FINANČNÚ PODPORU
 
1 000 € – veslovací trenažér
 
Veslovací trenažér Pro-Form Sport RL má magnetický brzdný systém SMR™ s tichou prevádzkou. Správnym tréningom nielenže budujete svalovú hmotu, ale taktiež si zvyšujete celkovú kondíciu a zlepšujete kardiovaskulárny systém.
Veslovací trenažér umožňuje nastaviť odpor veslovania v 24 úrovniach, a to elektronicky. Veslovanie efektívne precvičuje celé telo. Veslovací trenažér pomáha budovať svalovú hmotu, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a zvyšuje výdrž.
Počítač má podsvietený LCD displej, ktorý sa ľahko ovláda a zobrazuje všetky bežné hodnoty. Vyobrazené parametre na displeji sú čas, vzdialenosť, odpor, rýchlosť veslovania, spálené kalórie a pod. Konzola ponúka širokú programovú ponuku, a to 24 prednastavených programov, zameraných na spaľovanie kalórií alebo budovanie telesnej kondície.
 
2 500 € – stojany na súťaž

Ďakujeme za finančnú podporu z Bratislavského samosprávneho kraja, vďaka ktorej sme mohli zakúpiť 2 nové stojany pre silových trojbojárov, ktoré otestujeme na Grand Prix Slovakia 2023. Staré stojany už podľa nových pravidiel svetovej federácie IPF nespĺňali kritéria. Z toho dôvodu sme museli pristúpiť ku zmene. Ostatnú časť projektu sme dofinancovali z vlastných zdrojov.