Súťaže

Aktuálny kalendár 2019 a archív výsledkov súťaží

Súťaže 2019

Domáce súťaže

  • 16.2. Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek Senica
  • 2.3. Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters Častá
  • 16.3. Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke – všetky kategórie Zlatníky
  • 30.3. Majstrovstvá Slovenska v klasickom silovom trojboji žien a mužov Bardejov
  • 6.4. Majstrovstvá Slovenska v klasickom tlaku na lavičke – všetky kategórie Prievidza
  • 27.4. Majstrovstvá Slovenska v klasickom silovom trojboji dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, masters muži a masters ženy Žilina
  • 15.6. Cedron Cup 2018. 15.ročník súťaže o pohár starostu obce Svätoplukovo v mŕtvom ťahu – všetky kategórie Svätoplukovo
  • 3.8. Pohár SNP v tlaku na lavičke – všetky kategórie Malé Hoste
  • 28.9. Grand Prix Slovakia medzinárodná súťaž v silovom trojboji pre dorastenky, dorastencov, juniorky, juniorov a žien, Častá
  • 28.9. Grand Prix Slovakia medzinárodná súťaž v klasickom silovom trojboji pre dorastenky, dorastencov, juniorky a juniorov, Častá
  • 26.10. Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien Sabinov

Medzinárodné súťaže

  • 6.3.-10.3. European Masters Classic Powerlifting Championships Gyor / Hungary
  • 28.4.-4.5. European Open, Sub-Junior & Junior Equipped Powerlifting Championships Pilsen / Czech Republic
  • 18.5.-25.5. World Open, Sub Junior, Junior & Master Classic & Equipped Bench Press Championships Tokyo / Japan
  • 3.6.-15.6. World Classic Powerlifting Championships Helsinborg / Sweden
  • 3.7.-7.7. European Masters Equipped Powerlifting Championships Sibiu / Romania
  • 21.7.-28.7. World University Powerlifting Cup Tartu / Estonia
  • 7.8.-10.8. European Open, Sub-Junior, Junior & Masters Classic Bench Press Championships Hamm / Luxembourg
  • 26.8.-31.8. World Sub-Junior & Junior Powerlifting Championships Regina / Canada
    7.9.-8.9. Danube Cup Mukachevo / Ukraine
  • 6.10.-13.10. World Masters Powerlifting Championships Potchefstroom / South Africa
  • 16.10.-19.10. European Open, Sub-Junior, Junior & Master Equipped Bench Press Championships Tampere / Finland
  • 10.11.-16.11. World Open Powerlifting Championships Dubai / UAE
  • 29.11.-8.12. European Open, Sub-Junior & Junior Classic Powerlifting Championships Kaunas / Lithuania

Výsledky 2018

Výsledky 2017

Výsledky 2016

Výsledky 2015

Výsledky 2014

Výsledky 2013

Výsledky 2012

Výsledky 2011

Výsledky 2010